O nas

Czym jest Nozo?

Nozo, to w pełni autorski i niezawodny system pozwalający na kompleksową obsługę hostingu usług serwerowych. Nozo łączy w sobie system cms do zarządzania treścią na stronie firmowej, moduł pomocy technicznej, funkcje zarządzania maszynami, moduł billingowy oraz moduły zarządzania usługami (serwery gier, serwery głosowe, serwery www).

Dlaczego Nozo?

Nozo zostało zaprojektowane całkowicie od podstaw, aby pomóc usługodawcom zaoszczędzić czas i pieniądze. Ściśle współpracujemy z czołowymi firmami hostingowymi, aby jak najlepiej dostosować nasze oprogramowanie dla potrzeb prowadzenia działalności hostingowej. Z nami nie musisz się martwić o rozwój panelu, nasz panel cały czas się rozwija. My pracujemy, a ty zarabiasz pieniądze! Nozo, to niezwykle elastyczna konstrukcja i potężna funkcjonalność!

Najlepsze rozwiazania hostingowe

Nasze oprogramowanie zostało zaprojektowane całkowicie od podstaw, przy użyciu najnowszych technologii, aby pomóc usługodawcom zaoszczędzić czas i pieniądze, dzięki pełnej automatyzacji oraz niezwykle rozbudowanym możliwościom, które mnożą się wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Nasze oprogramowanie to:

  • Innowacyjne rozwiązania
  • Pełna automatyzacja
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa
  • Przyszłościowy i pewnie rozwijany projekt
  • Pewność rozwoju

Historia

Oprogramowanie Nozo nie powstało z dnia na dzień. Projekt ten powstaje od 2009 roku i przez ten cały czas jest na bieżąco rozbudowywany i rozwijany. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ścisłej współpracy z wieloma firmami hostingowymi, panel Nozo stał się potężnym i kompleksowanym rozwiązaniem dla firm hostingowych. Jednym z celów Nozo było stworzenie narzędzia, które pozwoli maksymalnie oszczędzać czas administratora poświęcany na czynnościach administracyjnych, jednocześnie dając możliwość pełnej kontroli nad całą infrastrukturą, dzięki automatycznemu zbieraniu i analizowaniu danych z maszyn, a także przedstawianiu ich w formie przyjaznych i czytelnych wykresów.

Pewnosc rozwoju

Nozo, to również szybki rozwój. Staramy się cały czas słuchać głosów naszych klientów i wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania, aby korzystanie z naszego oprogramowania było satysfakcjonujące zarówno dla administratora, jak i jego klientów.