Zielona herbata – odchudzanie od razu prostsze!

W dzisiejszych czasach odchudzanie to chleb powszedni. Nie ma chyba osoby, która nie powiedziałaby chociaż raz w swoim życiu: „muszę schudnąć”, „czas się wziąć za siebie i zrzucić kilka kilogramów”, „od jutra idę na dietę”.
O ile kwestie żywieniowe są do ustalenia, o tyle może występować problem z napojami – czy możemy pić w trakcie chudnięcia taki napój jak zielona herbata Odchudzanie to proces powolny, systematyczny (wtedy przynosi największe efekty), skrupulatny, dlatego i stopniowo przerzucamy się z napojów gazowanych na herbaty oraz wodę mineralną.

 

Jakie są wskazówki, od czego zacząć? Do pobocznych, ale bardzo polecanych produktów należy spirulina, czystek, zielona herbata. Odchudzanie nigdy nie było takie proste. Pijemy ową herbatę przed snem, najlepiej na noc. Specjaliści polecają, by w nocy pić odmianę z drugiego parzenia, gdyż wtedy posiada właściwości uspokajające i relaksujące. Jeśli chodzi o działanie herbaty. Substancje w niej zawarte mają wpływ moczopędny, dzięki czemu organizm wypłukuje się z toksyn. Polifenole w niej zawarte przyspieszają przemianę materii oraz znacząco zmniejszają apetyt. Nawet jeśli nie smakuje ci zielona herbata, zaryzykuj. Warto.

 

Author: nozo.pl